Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

  • Jméno: Slavoj Písek
  • Datum narození: 2.4.1975
  • Místo narození: Roudnice n/L
  • Bydliště: Plzeň
  • Povolání: Programátor, překladatel a spisovatel
  • Zaměstnavatel: Kerio Technologies s.r.o.
  • Stav: Ženatý
  • Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  • ICQ: 77829120

Podrobnější informace

Narodil jsem se v minulém století. Přesně 2. dubna 1975 v Roudnici nad Labem. Shodou okolností přesně na den 170 let od narození H. Ch. Andersena. Tuto skutečnost nikdy neopomenu zdůraznit, přestože to vůbec nic nedokazuje, a dokonce to ani nic nenaznačuje.

V Roudnici jsem vychodil základní školu a v roce 1989 jsem nastoupil na SOU ve Štětí, obor Mechanik elektronik pro automatizační techniku. Tam jsem přežíval až do maturity v roce 1993.

Po celou tu dobu jsem bydlel v Rovném pod Řípem. O Rovném si můžete další informace přečíst na stránkách Obecního úřadu Krabčice.

Po maturitě jsem odešel do Plzně studovat Elektrotechnickou fakultu na Západočeskou univerzitu. Studium jsem ukončil v roce 1998 státní zkouškou z oboru Průmyslová elektronika, který je orientován na elektrické pohony. Již během studia jsem začal pracovat ve výzkumu v plzeňské škodovce (Ne, opravdu to nemá nic společného se Škoda Auto v Mladé Boleslavi :-)) ).

Na podzim roku 1998 jsem musel opustit teplou programátorskou židli a nastoupil jsem na náhradní vojenskou službu, kterou jsem si odkroutil na Střední odborné škole obalové techniky ve Štětí. Tuto nepříjemnou povinnost mi tam zpříjemňovalo několik báječných lidí, s jejichž pomocí jsem vše hravě překonal. Pokud tedy právě končíte základní školu a nevíte kam dál, zkuste se podívat sem.

Na jaře roku 2000 jsem se vrátil do škodovky a s konečnou platností jsem se odstěhoval do Plzně. Ve škodovce jsem pracoval do konce roku 2000 jako vývojář řídícího softwaru pro elektrické pohony trakčních vozidel. Nové století mě zastihlo v okamžiku, kdy jsem toto místo opouštěl a začal jsem pracovat jako nezávislý autor odborných publikací. Jestliže se chcete o mých knihách dozvědět více, podívejte se do části knihy nebo navštivte stránky Nakladatelství Grada
Nezávislost mi vydržela až do května, kdy jsem se opět stal zaměstnancem. Tehdy jsem začal pracovat v zahraniční softwarové firmě IT Computing s.r.o. jako programátor v C++. V současné době jsem zaměstnancem plzeňské firmy Kerio Technologies s.r.o, která se zabývá vývojem groupwarových řešení pro malé a střední podniky.

Pro ty, kdo tyto stránky četli v naději, že se dozví něco pikantního z mého soukromí, ještě uvedu, že jsem ženatý a mám tři děti. Pokud by vás o mně ještě něco zajímalo, můžete se mě zeptat například prostřednictvím Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Vyhledej